«Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы» КММ «Тайынша ауданының білім бөлімі»КММ  «Тайынша қаласының № 5 орта мектебі»КММ

#кәсіптік _бағдар "Тайынша қаласы 5 орта мектебі"КММ Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университеті 60 жылдық тарихы бар,ең беделді мамандықтар бойынша мамандар даярлайтын Солтүстік Қазақстандағы жетекші білім және ғылым орталықтарының бірі. 2023 жылы 8 ақпанда аталмыш оқу орнынан ұстаздар келіп,осы оқу орны,ондағы берілетін мамандықтар, материалдық-техникалық базасы жайлы айтып өтті. Оқу орнына түсу мүмкіндігі ,шекті ұпай саны,жатақханамен қамтамасыз етілуі,шәкіртақының мөлшері сияқты болашақ студенттерді қызықтырар барлық сұрақтарға жауап берілді.Университеттен келген 11 маманның әрқайсысы өз салалары бойынша қызығушылық танытқан оқушылармен жақынырақ танысып ,олармен жеке түсіндірме жұмыстарын жүргізді. Оқушыларға сәттілік тілеп,алдағы ҰБТ-дан сүрінбей өтулеріне тілектестік білдірді.

#кәсіптік _бағдар
    "Тайынша қаласы 5 орта мектебі"КММ