«Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы» КММ «Тайынша ауданының білім бөлімі»КММ  «Тайынша қаласының № 5 орта мектебі»КММ

Мектебіміздің түлегі, ҚР ТЖМ Мәлік Ғабдуллин атындағы Азаматтық қорғау академиясы күндізгі оқу факультетінің 2 курс курсанты Кенесі А.А өзінің оқыған мектебіне келіп,бітіруші түлектерге осы оқу орны жайлы мағлұматтар берді. Қандай мамандар даярлайтыны,оқу орнының материалдық базасы,курсанттарға көрсетілетін жеңілдіктер жайлы айтты. Оқу бітірген соң жас маманға қандай қолдау көрсетілетіні туралы да айтып берді.Оқушылар өздерін қызықтырған сұрақтарын қойып,толық мағлұмат алды.

Мектебіміздің түлегі,
    ҚР ТЖМ Мәлік Ғабдуллин атындағы Азаматтық қорғау академиясы