КГУ «Средняя школа № 5 города Тайынша»КГУ  «Отдел образования Тайыншинского района»КГУ  «Управление образования акимата Северо-Казахстанской области»

Президенттіқ олимпиада 11 сынып оқушысы Омирсерикова Айя ІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.

Президенттіқ олимпиада  11 сынып оқушысы  Омирсерикова Айя ІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.

Қазанның жиырмасы аймақтық «Президенттік  олимпиада» І туры өтті. Бұл олимпиадада оқушылардың төрт пәннен физика, биология, химия, математика пәндерінен  білімдері тексерілді. Бұл олимпиадаға  11 сыныптың үш оқушымыз қатысып, олимпиаданың нәтижесі бойынша  екі оқушымыз Касымов Рүстем, Ишимбай Мирас сертификатқа ие болып,   бір оқушымыз Омирсерикова Айя ІІ дәрежелі дипломмен марапатталды.

24.11.2016

В чем, на Ваш взгляд, заключается готовность ребёнка к школе?