«Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасы» КММ «Тайынша ауданының білім бөлімі»КММ  «Тайынша қаласының № 5 орта мектебі»КММ

#кәсіптік _бағдар беру Көкшетау қаласындағы "Азаматтық қорғаныс жоғары көпсалалы колледжінен" келген мамандар оқушыларға осы колледж жайлы таныстырылым өткізді. Колледжге түсу жолдары қандай? Қандай құжаттар қажет? Қандай мамандықтар алуға болады?сияқты оқушылардың көкейінде жүрген сұрақтарға жауап алынды.

#кәсіптік _бағдар беру
    Колледжге түсу жолдары қандай?
    Қандай құжаттар қажет?

#кәсіптік _бағдар беру
    Колледжге түсу жолдары қандай?
    Қандай құжаттар қажет?